אודות

חברת WINDOWFIX נוסדה בשנת 1986 ועוסקת באספקה ובהתקנה של פתרונות מתקדמים בתחום האלומיניום לבניין. מוצרי החברה נרשמו ברשות הפטנטים ומהווים היום מודל לייצור ועיצוב של מערכות אלומיניום ברחבי העולם.
    

פתרונות מתקדמים במערכות אלומיניום
   

בין מוצרי החברה תוכלו למצוא חלונות אלומיניום מסוגים שונים: חלונות בלגיים, סמויים ונסתרים, תריסים ייחודים הפועלים בשילוב מנגנון הזזה ופתיחה חשמליים, ארגזים נסתרים, מובילים וסמויים, כולל פיתול פנימי. ניתן לשלב בתריסים מנועים, מפסקים וחיישנים לשימושים שונים, כמו חיישני גשם, אור ורשתות אינטגראליות נגד יתושים.
   
מוצרים נוספים אותם מספקת ומתקינה חברת WINDOWFIX  הם דלתות אלומיניום, בניהם דלתות פתיחה, הזזה, דלתות מתקפלות, דלתות לכניסה, דלתות פנים. כמו כן, קירות מסך המהוות מעטפת אסתטית ייחודית לחלל, ויטרינות (חלונות ראווה) וחיפוי לקירות באמצעות לוחות אלומיניום דמויי עץ.

     
טכנולוגיה, עיצוב ותכנון
  

שלושה ערכים מרכזיים עומדים מול עיניה של חברת WINDOWFIX: טכנולוגיה, עיצוב ותכנון. מוצרי האלומיניום עשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית, המסייעת לדיירים להנות מחלל פונקציונאלי מחד ומאסתטיות מקסימאלית מאידך. פתרונות האלומיניום עמידים לאורך זמן ומסייעים למגוון השימושים השונים בחלל: הארה והצללה, בידוד ואיטום מפני מזגי אוויר ורעשים, ויצירת פרטיות לשוהים בחלל.
   
מוצרי החברה מעוצבים במגוון רחב של סגנונות, עיצובים ודגמים ומיוצרים ברמת הגימור והדיוק הגבוהים ביותר. ניתן ליצור שילובים של עיצובים, פשוטים ומורכבים, קלאסיקה מול מודרנה. מתוחכם או ניטראלי. בנוסף, ניתן ליצור שילובים של חומרים שונים לצד האלומיניום, כמו זכוכית, עץ, ברזל ופלסטיק. כמו כן, ניתן ליצור שילובים בין המוצרים השונים – חלונות עם תריסים, חלונות עם דלתות ועוד.
   
חברת WINDOWFIX מתכננת את המוצר בהתאמה אישית לדרישותיו ולצרכיו של הלקוח. מומחי החברה מייעצים ללקוח, ויחד מצליחים להוציא את התוצר המוגמר הטוב ביותר עבורו. היכולת להתאים את המוצר באופן אישי ללקוח, משווה לחלל מראה יוקרתי ואלגנטי, המיוצר על פי מידותיו וטעמו האישי שלו.

קראו עוד >

ראייה לעתיד

   
חברת WINDOWFIX משלבת את הידע הרב שצברה עם השנים, לצד התקדמות טכנולוגית תמידית נוכח החדשנות שמסביב. מוצרי החברה מיוצרים בסטנדרטיים הבין לאומיים הגבוהים ביותר בעולם ומחזיקים לשנים רבות. נוסף על כך, הם מספקים לשוהים בחלל את הפונקציונאליות, היופי, האיכות והאסתטיות אותה הם חיפשו עוד טרם התחילו את התהליך. כאשר במאה ה-21, היתרון היחסי של מוצר, כרוך במגוון השימושים שבו, מכלול היתרונות שבו, והמעטפת הרחבה שהוא מספק, או אז ניתן לדעת כי מדובר במוצר הטוב ביותר.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם