עבודות אלומיניום – תכנון, עיצוב וצבעים

בכל תכנון בית חדש או שיפוץ יסודי של דירה עולה וחוזרת השאלה: מה עושים עם החלונות? אם אתם עומדים בפני פרויקט כזה, אנחנו ממליצים להקדיש לכך זמן ומחשבה יחד עם אנשי מקצוע דוגמת אדריכל או מעצב. עבודות אלו כוללות התייחסות לכיווני אוויר ומיקום חלונות מתאימים, בחירת גודל וסוג החלון, סוג הזכוכית וכמובן – צבע וסגנון הפרופיל.

חלונות אלומיניום משפיעים באופן ישיר על איכות החיים שלכם בבית החדש: רמת הבידוד של הזכוכית, כושר האיטום, נוחות התפעול והגימור יהפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלכם, ולכן כדאי להבין היטב לקראת מה אתם הולכים בבחירת חלונות חדשים.

כך תתאימו את החלון לסוג החדר

ישנם כמה סוגי חלונות פופולריים, חלקם נחשבים "קלאסיים" וחלקם חדישים יותר – חלון הזזה רגיל, חלון קיפ הנפתח בזווית מלמעלה או מלמטה, וחלון דריי קיפ הניתן לפתיחה רגילה על ציר או פתיחה צרה בזווית לאוורור בלבד.

חלון הזזה (לרוב עם תריסים) מתאים במיוחד למטבחים וכן לחדרי שינה של הורים וילדים. הוא קל לפתיחה וסגירה, סמוי בתוך כיס הקיר ונחשב בטיחותי במיוחד. לעומתו, חלון קיפ מתאים יותר לחדרי שירותי ורחצה כיוון שהוא מאפשר אוורור ודיסקרטיות כך שלא ניתן לראות דבר מבחוץ. חלונות דריי קיפ מומלצים דווקא לשימוש בסלון, שם תרצו בוודאי לשלב בין נוחות תפעול וניקיון, לבין ניצול מקסימלי של זרימת אוויר וכניסת אור לחלל החדר.

מתלבטים לגבי צבע הפרופיל? אומנם אלומיניום כסוף ביסודו אך תמיד ניתן להזמין את החלונות בצבע לבן קלאסי, או בגוונים כהים ומעניינים יותר דוגמת משי, אשר יבלטו יותר מהקיר ויצרו "שבירה" צורנית.

בנוסף, תוכלו לבחור בין פרופיל רגיל עם פינות חדות, פרופיל מעוגל או פרופיל בלגי המעניק אווירת וינטג' ייחודית לכל חלל.

קראו עוד >

כל חלון והזכוכית שלו

חשוב להתאים לכל חלון את הזכוכית הנכונה, אך מבחר הזכוכיות גדול ולעיתים עלול לבלבל ואנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר.

כלל האצבע הוא להתאים תמיד את סוג ועובי הזכוכית לאופי החדר: אם מדובר בחדרי שינה או סלון, כדאי לבחור בזכוכית איכותית ועבה המסוגלת לבודד רעשים, חום וקור. במטבחים ובחדרי שירותים או אמבטיות הדגש יהיה יותר דווקא על גוון הזכוכית, כאשר בדלתות מומלץ לבחור בזכוכית מחוסמת.

לפניכם כמה סוגי זכוכיות בשימושים נפוצים:
•    זכוכית שטוחה – זכוכית סטנדרטית שקופה או חלבית בעובי של 3-12 מ"מ.
•    מיגון שמש – זכוכית בדרגות שונות של כהות המסננת את קרני השמש ומפחיתה את עוצמתן.
•    זכוכית רפלקטיבית – זכוכית החוסמת חדירה של קרני שמש על ידי שכבת מתכת (בדומה למראה).
•    זכוכית תלת שכבתית (טריפלקס) – זכוכית הגנה בטיחותית המבודדת רעשים ועשויה משתי שכבות זכוכית וביניהן שכבת PVB.
•    זכוכית מבודדת – זכוכית המורכבת משתי שכבות עם ריווח מזערי ליצירת בידוד מפני רעשים, חום וקור.
•    זכוכית מחוסמת – זכוכית המשמשת בעיקר לדלתות כניסה. בשל חוזקה הרב היא אינה מתנפצת אלא נשברת לרסיסים קטנים ולכן נחשבת בטיחותית במיוחד.

 

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם