עבודות אלומיניום

אלומיניום נחשב כיום לאחד מחומרי הגלם הפופולאריים ביותר בעולם הבנייה הביתית – הסיבה לכך, טמונה ביתרונות הרבים המאפיינים את האלומיניום ואת הליך העבודה איתו.
עד לפני פריצת האלומיניום, על שלל יתרונותיו, לתודעה, היו אלו העץ והפלדה אשר כיכבו כחומרי הגלם הפופולאריים ביותר לייצור חלונות ודלתות –  כאמור, התודעה ליתרונות האלומיניום, דחקה את חומרי גלם אלו מעט לפינה.
מכיוון שבשנים האחרונות, יותר ויותר מעצבים ואדריכלים נחשפו (ועודם נחשפים) לתכונות אשר מייחדות את האלומיניום, הביקוש לאותן עבודות אלומיניום ובעיקר לדלתות וחלונות אלומיניום נמצא במגמת עלייה מתמדת.
בין התכונות אשר הופכות את עבודות האלומיניום לכל כך מבוקשות:
גמישות החומר ותהליך העבודה הנוח שהוא מאפשר – תכונה המאפשרת יצירת עיצובים מרשימים ומיוחדים.
חוזק ועמידות בפני פגעי מזג האוויר השונים.
העובדה שאלומיניום הינו חומר גלם אשר אינו דורש תחזוקה ורשימת היתרונות של האלומיניום עוד ארוכה.

קראו עוד >

דלתות אלומיניום

בהליך בחירת דלת כניסה, מושם בראש ובראשונה דגש על הפונקציונאליות של הדלת – תפקידה של הדלת הוא להוות כשומר הסף של הבית ולכן, על הדלת להיות חזקה במיוחד ובעלת עמידות גבוהה בפני מפגעים ונזקים שונים.
כמובן, שמאחר ודלת הכניסה הינה בעלת נוכחות בולטת ומהווה את האלמנט הראשון בו מבחינים האורחים, השכנים ועוברי האורח, גם על הנושא של עיצוב הדלת יושם דגש רב בהליך החיפוש אחר הדלת המושלמת.
מכיוון שחומר האלומיניום, הינו בעל תכונות אשר מאפשרות לו לספק מענה על כלל הדרישות והציפיות אשר יכולות להיות מדלת כניסה – דלתות אלומיניום מעוצבות, מככבות כיום כדלתות הכניסה של דירות ברוב הבניינים החדשים והמודרניים.

 

עבודות אלומיניום

חלונות אלומיניום

חלונות אשר עשויים מאלומיניום מאפשרים ליהנות מכל העולמות – איכות ועמידות ברמה גבוהה בשילוב עם עיצוב מרשים וייחודי – והרי מדובר בציפיות של כל אחד מאתנו מחלונות הבית.
יתרון נוסף של חלונות העשויים מאלומיניום, טמון בעובדה, שבכדי לייצר אותם ניתן לעשות שימוש בפרופיל אלומיניום צר, מה שמאפשר שמירה על פתח אור גדול במיוחד – כמובן, שקיימת גמישות בבחירת סוג הפרופיל – כאשר המטרה תהיה לספק את המענה הטוב ביותר על מלוא הדרישות והצרכים.
כך יוצא שמי שבוחר באותם חלונות עשויים מאלומיניום, נהנה הן מהיתרונות של חומר הגלם והן מעיצוב מרשים, בהתאם לסגנון העיצוב המועדף עליו.

גם אם אתם תרים אחר דלתות אלומיניום, גם אם אתם מעוניינים דווקא בחלונות אלומיניום, חשוב שתדעו, כי בכדי ליהנות מכל היתרונות אשר טמונים באותן עבודות אלומיניום, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בקפידה את החברה אשר תספק עבורכם את מוצרי האלומיניום.
חברת WF מתמחה באספקה והתקנה של חלונות, דלתות ובביצוע עבודות אלומיניום נוספות, באיכות וברמת הגימור הגבוהה ביותר.
עבודת החברה, מתבססת על טכנולוגיה חדישה בתחום, על ניסיון ועל ידע רב, מה שמאפשר לחברה לספק מוצרים בעיצובים מרשימים ומיוחדים ובאיכות הטובה ביותר בנמצא.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם