פרופיל אלומיניום

פרופילי אלומיניום משמשים אותנו למגוון רחב של תעשיות ביניהן חקלאות, בניין, אלקטרוניקה ותאורה ולמגוון רחב של מוצרים, החל מדלתות, חלונות, תריסים, גופי תאורה, מערכות קירור, וכלה בכלי תעופה, מרכבים לתעשיות, מערכות סולאריות ועוד. השימוש במוצר זה הולך וגובר עם השנים, ולא בכדי.

פרופיל אלומיניום

פרופיל אלומיניום, הינו הצורה שבה מעוצבת יחידה מאלומיניום. המסגרת של הדלת, החלון, או התריס, העשויה מאלומיניום, מורכבת ממספר רכיבים שמשתלבים באופן שיוצר את המסגרת החיצונית. קיים מגוון גדול ורחב של פרופילי אלומיניום, ביניהם צורות סטנדרטיות, פרופילי אלומיניום עם מסילה, פרופילי אלומיניום הבנויים בזווית, פרופילי אלומיניום עגולים, המתאימים לחריצים, לפינות, למשקופים, עם תעלות, מרובעים, מלבנים ועוד. הבחירה בין הסוגים השונים של פרופיל האלומיניום, תהיה בהתאם לשימוש המיועד, למאפייניו של המוצר, ולצרכיו המשתנים של הלקוח – העיצוביים והפרקטיים.

פרופיל אלומיניום - מגוון פרופילים בצבעים שונים ומבנה מסילות שונה

פרופיל אלומיניום – מגוון פרופילים בצבעים שונים ומבנה מסילות שונה

קראו עוד >

למה דווקא פרופיל אלומיניום?

בעבר היה נהוג להשתמש ב"פרופיל" עץ או ברזל. להתקנה של פרופיל אלומיניום יש מספר יתרונות בולטים ההופכים אותו לחומר מבוקש. ראשית, האלומיניום היא מתכת שיש לה צפיפות נמוכה, ולכן, משקלה נמוך. קל מאוד לשאת ולהעביר אותה ממקום למקום, מה שמקל על המתקין ועל הלקוח, מאחר ותמיד יהיה קל לבצע שינויים במידת הצורך. שנית, מדובר על מתכת חזקה שעמידה בפני חלודה, קורוזיה ומגע עם חומצות, בניגוד לפרופילי ברזל ולבסוף, כל מערך הבנייה שייווצר כתוצאה מהחיבור של פרופיל אלומיניום ייהנה מעמידות לאורך שנים, עמידות גבוהה בהרבה מעץ או ברזל, גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים. כל אלו, הופכים את פרופיל האלומיניום למוצר שימושי ומבוקש.

WindowFix – מתמחה במערכות אלומיניום לבניין

חברת WF מתמחה כבר למעלה מ-30 שנה באספקה ובתקנה של פתרונות מתקדמים, מגוונים ומודרניים בענף האלומיניום לבניין. בין המוצרים שהחברה מספקת תוכלו למצוא חלונות, תריסים, דלתות, ויטרינות, קירות מסך, מעקות, לוחות אלומיניום דמויי עץ ופרופילי אלומיניום תואמים למוצרים, חזקים ועמידים במיוחד.

WF, משלבת בעבודתה חומרי גלם איכותיים וטכנולוגיה מתקדמת, ובכך, מספקת ללקוחותיה עיצובים vמספקים מענה פונקציונאלי מחד, ומענה אסתטי מאידך. הייחודיות הגדולה של WF, היא בכך שהיא מספקת עיצוב מפתיע ומקורי. ניתן לשלב את החלונות, הדלתות והתריסים עם פרופילי אלומיניום מגוונים המתאימים למאפייניו של החלל ולטעמו האישי והייחודי של הלקוח.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם