קיר מסך

התקנתם חלונות מעוצבים ויפים במשרד, אבל מה עם המעטפת של הבניין? בשנים האחרונות אנו עדים לאלמנט שנפוץ במיוחד בבניינים חדשים, היוצר מראה "היי- טקיסטי" מרשים ויוקרתי לבניינים משרדיים, ציבוריים, גורדי שחקים ואף לבנייני מגורים. אלמנט זה מכונה קיר מסך.

     
מהו קיר מסך?

   
קיר מסך (Curtain wall) הוא מעטפת חיצונית למבנה. קירות מסך עשויים ממערכת של אלומיניום וזכוכית ובאמצעותה ניתן להפוך חזית, או אפילו, מעטפת שלמה של בניינים – לשקופה. קיר מסך, או קיר ספיידר, מורכב מבסיס של רשת פרופילים מאלומיניום (שתי וערב – פרופילים אנכים ואורכיים), עליה משבצים את לוחות הזכוכית. חשוב לציין כי בקירות אלו ניתן לשלב דלתות, חלונות ואלמנטים או אפשרויות שונות של הצללה. קיר ספיידר (קיר זכוכית עכביש) מורכב מאביזרי נירוסטה, קונסטרוקציית פלדה וקיר זכוכית.

   
יתרונותיו העיקריים

   
קיר מסך, מהווה למעשה פתרון עיצובי, פונקציונאלי וחדשני ששומר על פתחי האוורור, המיזוג והתאורה, באמצעות שימוש מרבי במשאבי הטבע ועל פי העקרונות של 'בנייה ירוקה'. למעשה, כמות אור גדולה במיוחד יכולה לחדור דרכו לעומת קירות פתחים מצומצמים להחדרת האור ויכולה לחסוך לכם כסף רב בהוצאות החשמל השוטפות. בנוסף, שימוש בקיר מסך יוצר מראה יוקרתי, ייחודי ומרשים.

קירות מסך מבית WF      

סוגים שונים

     
קיים מגוון גדול ורחב המאפשר סוגים שונים, עיצובים שונים וגם אפשרויות התקנה שונות. כך למשל, יהיה ניתן לעצב קיר מסך שנראה כמו חלונות, במקרה שאריחי הזכוכית יהיו 'סגורים' בתוך מסגרות עבות או קיר זכוכית שנראה כאילו כולו קיר אחד שלם.

למגוון קירות מסך של WF – בקרו בעמוד זה ←

קראו עוד >

יש לציין שבדרך כלל, אין שום הגבלה לצורת המבנה, כלומר גם מבנים שאינם סטנדרטיים יכולים להנות מקיר מסך. לעיתים, בגלל מאפייני הבנייה השונים, יהיה ניתן להתקין את הקיר לאחר שלב הבנייה, על מבנה קיים. כך או כך, חשוב מאוד לבדוק קודם הרכישה האם ניתן להתקין קיר מסך על גביי הבנייה או המבנה, בין אם מדובר במבנה קיים ובין אם מדובר במבנה חדש הנמצא בבנייה. כיוון שלעיתים קיימות הגבלות שונות שאינן מאפשרות התקנה של קיר זה.

         

קיר מסך קונים רק אצל מקצוענים

     
כשאנחנו מדברים על התקנת קיר מסך, אנחנו מדברים על תהליך מורכב במיוחד, הדורש מקצועיות, אמינות ואיכות. חומרי הגלם בהם משתמשים להתקנת הקיר, צריכים להיות איכותיים, וכמו גם ההתקנה עצמה, עליה אסור להתפשר. ההתקנה צריכה לעמוד בתקני הבנייה הרלוונטיים, אשר יספקו את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר לביצוע עבודות מהסוג הזה.
    
חברת WF מתמחה, כבר 30 שנה במערכות אלומיניום חדשניות ומספקת ללקוחותיה מגוון גדול ורחב של דלתות, חלונות קירות מסך וקירות זכוכית, עבור מבנים שונים וברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, בהתאם לתקן הבנייה הרלוונטי ולנוהלי הבטיחות הנדרשים.  בחברת WF  יעמוד לרשותכם צוות רב של מומחים בעלי ידע וניסיון רב, שייעצו וילוו אתכם לכל אורך הדרך.

          

גם אתם מוזמנים להתקדם אל בנייני הדור הבא – עם קיר מסך חדשני!

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם