תריסי אלומיניום

במהלך בניית בית או במהלך שיפוצו, בחירה ורכישה של תריסים נחוצה במיוחד באשר לעיצוב פתח הבית. תריסים נועדו להגביל את הכניסה של אור השמש לבית, לאפשר טמפרטורה נעימה בחלל החדר ולהעניק פרטיות לדיירים. מלבד השימוש הפרקטי של התריסים בפתרונות הצללה, תריסים גם מהווים מקום לביטוי העיצוב והסגנון האישי, הייחודי לכל אדם.

קיימים סוגים שונים של תריסים, במבחר דגמים וסוגים. סוגי התריסים נבדלים בשיטת ההפעלה שלהם, בחומרים מהם עשויים, בגודל, בצורה, בצבע ובייעוד.

למגוון תריסים של WF – בקרו בעמוד זה ←

תריסי גלילה – תריסי גלילה הם תריסים בהם הרפפות מושחלות בקצה הציר וכשהתריס פתוח הוא מגולגל סביב מוט המצוי בחלל שמעל החלון וקרוי "ארגז תריס". לתריסי גלילה יש על פי רוב מסילות שבהן התריס נע פנימה והחוצה מארגז התריס כשהוא מכסה את שטח החלון. הנעת התריס בעת פתיחתו וסגירתו נעשית בידי אדם המושך ברצועת התריס או בידי מנוע.

תריסי רפפה – תריסי רפפה מופעלים על גבי ציר אופקי שזז באמצעות לשונית ומאפשרים חדירה של כמות רבה של אור ואוויר. תריסים אלו מוצעים גם באופן ידני וגם עם מנגנון חשמל ומותאמים על פי דרישותיו של הלקוח, המידות וסגנון העיצוב שהוא בוחר.

תריסי הזזה – תריסי הזזה נעים על גבי מסילה שממוסגרת באופן קבוע לחלון וננעלים בעזרת צילינדר. תריסי הזזה, משמשים לרוב במקום דלת או שהם מפרידים בין חלקים שונים בבית. בתריסי הזזה אין מרווחים משתנים בין השלבים. הזזת התריס גורמת לקיפול של השלבים.

תריסים מאלומיניום – יתרונות בולטים

התריסים עשויים מאלומיניום, אשר מבטיחים תריסים חזקים, איכותיים ועמידים, שעשויים מחומר קל ויכולים להחזיק שנים רבות. כמו כן, חומר האלומיניום מסוגל לאטום ולבודד חום וקור, אשר יכול למנוע מאיתנו להפעיל את התנור בחורף או את המזגן בקיץ ולחסוך בעלויות החשמל באופן משמעותי. בנוסף, הבידוד התרמי מונע רעשים מבחוץ ונזקים עתידיים מפגעי מזג האוויר. אפשרויות האיטום והבידוד מאפשרים ליצור חושך מוחלט, אפילו בצהרי היום. האלומיניום אינה מחלידה ושומרת על מראה נקי וחדש לאורך ימים ושנים.

 

תריסי אלומיניום

קראו עוד >

בכל סוגי התריסים השונים ניתן לשלב מנגנון הזזה ופתיחה חשמלי הכוללים מערכות סמויות, ארגזים נסתרים, מובילים ופתחים סמויים לתריס, כולל פיתול פנימי תחתון. ניתן לשלב בתריסים גם מנוע המאפשר לשלוט בפתיחת התריסים כמו מפסק שלטים, חיישני רוח, חיישני גשם, חיישני אור ורשתות אינטגראליות נגד יתושים.

תריסים מבית WF

לתריסים של חברת WF יתרונות רבים ומגוונים: שליטה על כניסת האור והאוויר הצח לחלל, הגנה מפני קרינה השמש המסוכנת (UV) הגנת מפי גנבים ופריצות, הפחתת הרעש, הגנה מפני פגעי מזג אוויר, חום ובידוד, המצמצם את השימוש במערכות מיזוג וחוסך עלויות חשמל. ובנוסף – מראה ייחודי ומעוצב.

חברת WF מתמחה בפתרונות מתקדמים במערכות אלומיניום בניהם חלונות, דלתות, תריסים, קירות זכוכית ומסך במגוון רחב של דגמים, סוגים, צבעים ומרקמים בהתאם לדרישותיו המשתנות של הלקוח ולמאפיינים השונים של המבנה. הידע הרב, לצד הניסיון שצברה עם השנים מקנים לה מקום של מובילה, בשורה הראשונה בתחום האלומיניום.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם