תריס גלילה – הדרך שלכם לשדרג את הבית

אם אתם לפני מעבר דירה או מחפשים דרך לשדרג את הבית או אפילו את המשרד, תריסי גלילה הם הפתרון שחיכיתם לו. תריסי גלילה מתחילים להציף את השוק והופכים לחלק בלתי נפרד מהנוף – אפשר למצוא אותם בבתים פרטיים, במשרדים ובעסקים רבים, ולא בכדי.

אלו זולים באופן יחסי, הם קלים לתפעול, בטיחותיים, תורמים לבידוד הבית, יוצרים הצללה מלאה ותורמים רבות לעיצובו של החלל והפיכתו לחדיש, אסתטי ופונקציונלי. תריסי גלילה מגיעים במגוון עיצובים, צבעים וחומרים, והם משנים את החלל מקצה לקצה, מציפים אותו באור טבעי ומספקים לו תחושה של חמימות וטבעיות שלא שררו בו קודם – מי ידע שתריסים יכולים לעשות כל כך הרבה שינוי?

איך זה עובד?

תריסי גלילה אלו בעצם חוליות, לרוב עשויות מאלומיניום, הניתנות לגלילה עילית או צדדית – ומכאן שמן. המנגנון הוא בדרך כלל ציר מסתובב שמגולל את התריס ומחזיק את כל כובד משקלו, וכן מקבע אותו במצב מורם. מנגנון ההנעה יכול להיות ידני, אך לרוב הוא חשמלי, כך שניתן לפתוח ולסגור את החוליות בלחיצת כפתור. השימוש באלומיניום לחוליות הוא חכם במיוחד, כיוון שזו מתכת קלה בעלת אמידות גבוהה מאוד לתנאי הסביבה, שלא צוברת חלודה.

תריס גלילה

 

קראו עוד >

שליטה באור ובצל

תריסי גלילה הפכו כל כך פופולריים בעיקר בזכות האופציה לשלוט בכמות האור והצל בחלל. בעזרת לחיצת כפתור פשוטה ניתן לפתוח את התריס מעט ולהשאיר חרכים של אור, לפי בחירה. ישנם שלושה מצבים עיקריים:

פתיחה מלאה – ניתן לפתוח את החוליות באופן מלא וכך להציף את החלל במלוא אור השמש.

פתיחה חלקית – הייחודיות של תריסי הגלילה היא האופציה להשאיר מרווח בין החוליות. כך מקבלים את השילוב המושלם בין מעט אור טבעי, בלי החשיפה המוחלטת (בעיקר אם הטמפרטורות חמות במיוחד).

אטימה מלאה – האופציה להשאיר את התריסים אטומים לגמרי ולהימנע מכניסת אור טבעי. האטימות מאפשרת פרטיות מלאה.

סוגי תריסי גלילה

ישנם כמה סוגים שונים וכדאי להכיר את כולם לפני שמבצעים החלטה:

תריסים משוכים – תריסי אלומיניום בעובי 1-1.5 מ"מ חלול, שמגיעים במגוון צבעים ועיצובים.

תריסים מוקצפים – תריסים העשויים מפח אלומיניום בעובי דק, אליו מוחדר קצף פוליאוריטני. אלו תריסים מבודדים שנחשבים כזולים ויעילים.

תריסי פלסטיק (או "תריסי אור") – תריסי פלסטיק בעלי רווחים קטנים, בעלי עיצובים שונים.

אולם תצוגה: 09-7739500‏

פקס: 09-7680821‏

רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות

תודה שפניתם אלינו, נחזור אליכם בהקדם